TOP 5, czyli jak rozpoznać super zespół weselny?

TOP 5, czyli jak rozpoznać super zespół weselny?

Internet przeżywa prawdziwy zalew ofert polskich zespołów muzycznych. Można rzec, że to prawdziwa klęska obfitości. Jak spośród tak wielu zespołów odnaleźć te perełki, które sprawią, że Twoje wesele będzie jedyne w swoim rodzaju. Postaramy się Wam w tym pomóc,  wskazując pięć najważniejszych cech super zespołu weselnego.

Po pierwsze: lider musi być charyzmatyczny

Lider jakiegokolwiek zespołu powinien umieć nawiązać kontakt z publicznością. Bez tego muzycznego połączenia cały urok muzyki na żywo pryska jak bańka mydlana. Lider zespołu weselnego ma o tyle trudne zadanie, że musi nie tylko śpiewać lub grać, ale również wcielić się w rolę wodziereja. Rola ta jednak wcale nie jest łatwa, bo zabawianie gości weselnych podczas całej nocy wymaga nie tylko niesamowitej energii, ale też charyzmy.

Po drugie: Zespół musi mieć talent i kochać swoją pracę

Jak mówi słynne japońskie przysłowie: wszystko to, co robimy z przyjemnością, przychodzi z łatwością. Tak samo jest z muzyką. Jeżeli zespół weselny kocha swoją pracę, to przychodzi mu ona z lekkością. A to jest widoczne szczególnie w ich muzyce, która brzmi przyjemnie i swobodnie, jakby sama powstawała. Tak więc super zespół weselny poznamy po ich miłości do muzyki.

Po trzecie: pracowitość

W każdym zawodzie jest to cecha wyjątkowo ceniona. Oddanie pracy i sumienność w jej wykonaniu każdy bez wątpienia doceni. Podobnie jest z zespołem muzycznym. Jeżeli angażuje się w swoją pracę, nie robi długich przerw, pracuję nieustannie nad swoim repertuarem, a nie osiada na laurach, to znak, że trafiliśmy na prawdziwych profesjonalistów.

Po czwarte: sprzęt

Każdy szanujący się zespół nie przychodzi do pracy bez swoich narzędzi. I nie chodzi wcale tylko o instrumenty. Żeby goście weselni mogli delektować się dobrym brzmieniem, muzycy powinni zadbać o odpowiednie dla siebie nagłośnienie. Brak takowego potrafi zniszczyć cały urok muzyki na żywo, zwłaszcza, gdy sala weselna nie ma dobrej akustyki. Super zespół weelny więc poznamy po tym, że inwestuje w swój sprzęt.

Po piąte: elastyczność

Twoi goście lubią przyśpiewki? Sami inicjują zabawy taneczne? Super zespół powinien umieć takie spontaniczne zachowania wykorzystać i „nakręcać” dalej imprezę. Powinien jak kameleon zmieniać swój repertuar dla lepszego efektu, bo w tym dniu to TY i Twoi goście jesteście najważniejsi.

Zespół weselny Opole i okolice

Jeżeli szukasz super zespołu weselnego Opole i okolice, koniecznie zapoznaj z się naszym repertuarem. Na youtube zespół weselny MOTIV ViP posiada szeroką wideotekę ze swoich występów. Jest on dostępna pod adresem: https://www.youtube.com/user/zespolmotiv/videos

 

Posiadamy wolne terminy na rok 2022, tak więc jeżeli jesteś zainteresowany, zadzwoń do nas. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania pod nr tel. 730 000 071.

TOP 5, czyli jak rozpoznać super zespół weselny?
Przewiń na górę