Na wesele zespół muzyczny, a na poprawiny…

Na wesele zespół muzyczny, a na poprawiny…

Poprawiny w polskiej kulturze mają długie korzenie, dlatego wiele par decyduje się na przedłużenie przyjęcia weselnego o jeden dzień. Rodzina, która nie widziała się latami, ma okazję spotkać się i przypomnieć o łączących ją więzach krwi. Warto więc takie chwile celebrować najdłużej, jak tylko się da. Ważną kwestią przy organizacji poprawin pozostaje muzyka. Bo bez muzyki dobrej zabawy przecież nie ma.

DJ i zespół weselny to się wcale nie wyklucza

Coraz modniejsze staje się na polskich weselach łączenie muzyki na żywo z występem DJ’a. Efekt tego połączenia – jak na razie – daje świetne rezultaty. Zespół muzyczny na weselu ma okazję zaprezentować całą swoją gamę możliwości, nie oszczędzając ani swoich sił i wysiłków do samego rana. Następnego dnia wypoczęty i w świetnej formie DJ na poprawinach przejmuje pałeczkę i z nową energią rozkręca towarzystwo do tańca. Należy pamiętać, że DJ w obecnych czasach nie ogranicza się wcale do zapuszczania i miksowania muzyki, ale pełni również rolę wodzireja, który ma za zadanie wskrzesić energię u zmęczonych już przecież gości. Z pewnością wynajęcie DJ na poprawiny jest więc o wiele lepszą opcją niż na przykład puszczanie na sucho muzyki z komputera. Ta niestety zamiast rozbawić gości może zabić zabawowy klimat.

DJ na poprawinach: swobodnie i z żartem

Poprawiny tym różnią się od wesela, że mają one charakter bardziej luźny i swobodny. Nie chodzi tylko o ubranie, ale również o całą otoczkę i atmosferę. Obecność DJ na poprawinach z dobrym żartem i jeszcze lepszą muzyką wprost idealnie nadaje się na tego typu imprezy.

Na wesele zespół muzyczny, a na poprawiny…
Przewiń na górę