Halo! Opole, Kluczbork, Kędzierzyn Koźle, Strzelce Opolskie: Zespół MOTIV VIP posiada jeszcze wolne terminy na 2022 rok!

Halo! Opole, Kluczbork, Kędzierzyn Koźle, Strzelce Opolskie

Zespół MOTIV VIP posiada jeszcze wolne terminy na 2022 rok!

Jeżeli szukasz fajnego zgranego zespołu muzycznego na wesele, to trafiłeś w dziesiątkę. Zespół Motiv VIP to zgrana kapela weselna, która na scenie gra już od 15 lat. Mamy na swoim koncie ponad 800 niezapomnianych występów i 100 % zadowolonych klientów. Zapraszamy do kontaktu w sprawie występu na weselu, posiadamy jeszcze wolne terminy na rok 2022.

Motiv VIP to wprost idealny zespół muzyczny na wesele: zgrany, profesjonalny i z nowoczesnym sprzętem. W naszym repertuarze weselnym znajduje się aż 2.000 utworów; śpiewamy w języku angielskim, włoskim, francuskim, a nawet czeskim. Wykonujemy tak wszechstronne gatunki muzyczne, że z pewnością  trafimy w Wasze gusta. Naszą przewagą nad innymi zespołami weselnymi jest doświadczenie sceniczne – w zawodzie pracujemy już od 15 lat, tak więc jako zespół weselny doskonale znamy obecne trendy, najnowsze przeboje, a także – oczywiście –  tradycje i zwyczaje związane z oczepinami. Dysponujemy świetną konferansjerką i wodzirejami, którzy z klasą i z dobrym humorem poprowadzą gości do tańca i do zabawy.

Prowadząc imprezę, jako zespół weselny zawsze dokładamy wszelkich starań, aby było to niezapomniane przeżycie i widowisko. Oprócz pięknej oprawy muzycznej, zapewniamy również efektowne i nowoczesne oświetlenie imprezy oraz profesjonalne głębokie brzmienie.

Koniecznie zapamiętaj: zespół MOTIV VIP to:

  • zespół muzyczny na wesele z klasą,
  • zespół weselny z doświadczeniem,
  • zespół muzyczny z bogatym repertuarem,
  • świetni wodzireje,
  • profesjonalne brzmienie i efektowne oświetlenie.

Opole, Kluczbork, Kędzierzyn Koźle, Strzelce Opolskie: Zespół Motiv VIP czeka na Was

Jako zespół muzyczny na wesele posiadamy jeszcze wolne terminy na rok 2022. Jeżeli jesteście zainteresowani naszą ofertą, koniecznie zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 730 000 071. Chętnie odpowiemy na wszelkie Wasze pytania.

Halo! Opole, Kluczbork, Kędzierzyn Koźle, Strzelce Opolskie: Zespół MOTIV VIP posiada jeszcze wolne terminy na 2022 rok!
Przewiń na górę