MOTIV VIP najlepszy zespół weselny

MOTIV VIP najlepszy zespół weselny

Jeżeli wciąż nie postanowiliście, jaka kapela weselna powinna zagrać na Waszym weselu, koniecznie przeczytajcie, co mamy Wam do zaoferowania. Nie musicie nam wierzyć na słowo, sprawdźcie nasz zespół weselny na youtube, popytajcie znajomych, przeczytajcie o nas opinie w internecie. Przekonacie się, że nie rzucamy słów na wiatr.

Dlaczego MOTIV VIP to najlepszy zespół weselny?

  • Po pierwsze i najważniejsze: klient jest dla nas najważniejszy, a naszą rolą jako profesjonalistów jest dopasowanie się do jego wymagań. Jeżeli chcecie, aby na Waszym weselu, brzmiała muzyka disco polo, to my się dostosujemy. Jeżeli wolicie popowe klimaty, też nie ma dla nas problemu. Odnajdziemy się w również w każdym gatunku i w każdym klimacie muzycznym poprzedniego stulecia. Jeżeli nie znamy jakieś piosenki, chętnie się jej dla Was nauczymy.
  • Pod drugie: repertuar liczący 2.000 utworów, zarówno polskich jak i zagranicznych wykonawców. Każda z nich została przez nas zaaranżowana, tak więc posiadają one unikalne wykonanie.
  • Po trzecie: nasz zespół weselny na każdym kroku pomoże Wam w planowaniu scenariusza weselnego: od wyboru pierwszego tańca, zabaw integracyjnych po uroczystość oczepin. Mamy ogromne doświadczenie w realizacji wesel, podpowiemy Wam, jakie zabawy wprawią Waszych gości w radosny klimat. Na naszych weselach żaden gość nie siedzi smutny przy stole.
  • Po czwarte: doświadczenie. Nasz zespół weselny grał na tylu weselach, że ich liczba sięga prawie tysiąca. Dzięki zdobytym przez lata doświadczeniom posiadamy luz sceniczny i szybko łapiemy świetny kontakt z weselnikami. Nasi niezawodni wodzireje poprowadzą Was i Waszych gości przez wesele w tanecznym pląsie.
  • Po piąte: instrumenty, nagłośnienie i oświetlenie. Wszystko wysokiej jakości, aby urzec Was i Waszych gości – wystrzałową muzyką, grą świateł i głębokim brzmieniem. Nasze występy to prawdziwe widowisko – takie samo, jakie można oglądać na dyskotekach i koncertach.

NAJLEPSI DLA WAS

Zapamiętajcie, bycie najlepszym zespołem weselnym to bycie najlepszym zespołem dla Was. Dopasujemy się do Waszych oczekiwań i wymagań, zagramy Waszą muzykę i zadbany o klimat na Waszym weselu.

Zespół weselny MOTIV VIP obsługuje następujące województwa: opolskie, dolnośląskie, łódzkie, mazowieckie, kujawsko-pomorskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie i śląskie. Inne województwa do ustalenia.

MOTIV VIP najlepszy zespół weselny
Przewiń na górę