F.A.Q.

F.A.Q.

Najczęściej zadawane pytania

Obok znajdziecie Państwo odpowiedzi na kilka najczęściej zadawanych nam pytań przez klientów kontaktujących się z nami. Mam nadzieję, że rozwiejemy Państwa wątpliwości i pomożemy w wyborze.

Dysponujemy własnym, profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem oraz solidny transport. Oprócz muzyki zapewniamy również liczne zabawy i konkursy oraz całościowe prowadzenie imprezy.

Do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie i w miarę możliwości staramy się spełniać wszelkie oczekiwania organizatora. Repertuar dobieramy w zależności od rodzaju imprezy oraz towarzystwa.

Na dzień dzisiejszy zespół składa się standardowo z trzech młodych i ambitnych muzyków, ale na życzenie klienta skład może być poszerzony. Odpowiednio dobrany skład wykonawczy umożliwia świadczenie usług na najwyższym poziomie. Na uwagę zasługują nasze niepowtarzalne, dobrze brzmiące wokale, których barwy głosu wzajemnie się uzupełniają.
To 30-40 min występ na żywo naszego czwartego kolegi, który jest specjalistą w swojej dziedzinie, potrafi idealnie zamarkować i zaśpiewać na żywo utwory „Króla Rock’n Rolla”.
Wesela, Zabawy taneczne, Pikniki firmowe, Bale: Sylwestrowe, Karnawałowe, Andrzejkowe, Studniówkowe, Event’y, Dancingi. Możemy również na życzenie przygotować imprezę tematyczną wg życzenia klienta.
MOTIV VIP MUSIC obsługuje następujące województwa: Opolskie, Dolnośląskie, Łódzkie, Mazowieckie, Kujawsko-pomorskie, Małopolskie, Świętokrzyskie, Wielkopolskie, Śląskie, (reszta województw do ustalenia).
Czas obsługi muzycznej, w zależności od charakteru ustalany jest indywidualnie w każdym przypadku każdej imprezy. Jeśli chodzi o wesela czas naszej obsługi wynosi 12 godzin w pierwszym dniu, liczone od momentu kiedy uczestnicy dotrą na miejsce, gdzie odbywa się impreza, ale nie dłużej niż do 4 rano. Poprawiny 5-6 godzin, godzina rozpoczęcia jest ustalana indywidualnie.
Typowe bloki muzyczne od 6 do 8 utworów muzycznych, 10 min przerwy. Długość takich bloków muzycznych jest zależna od atmosfery panującej na parkiecie. Nie ma sztywno określonych ram czasowych.
Nie spożywamy alkoholu podczas obsługi muzycznej.
Cała impreza jest przez nas prowadzona, w sposób kulturalny i z klasą.
Repertuar został przygotowany w taki sposób, aby każdy odnalazł w nim swój ulubiony gatunek muzyczny. Wykonujemy muzykę polską, a także śpiewaną w obcych językach (m.in. angielskim, włoskim, francuski czeskim). Sięgamy po twórczość lat 60-te i 70-te oraz po utwory z najnowszych list przebojów. Dobrze dobrane utwory to nie wszystko. Naszym zdaniem najważniejsza jest jakość ich wykonania. Oryginalne aranżacje, które znają wszyscy, szalone tempa i żywiołowe rytmy to cechy wykonania, które doceni każdy odbiorca.
Podczas wesela, prowadzimy zabawy i konkursy integracyjne. Zawsze dopasowane do gości na imprezie.
Oczepiny w naszym wykonaniu trwają ok 30-40 min. Rzucanie welonu, muchy, taniec nowo wybranej młodej pary wesela. Na życzenie klienta bardziej rozbudowane oczepiny.

Przywitanie gości / pierwszy toast / zaproszenie do stołów

Obiad

Pierwszy taniec młodej pary / blok muzyczny

Do końca wesela: muzyka (ok 25-40 min) / przerwa (ok 10 min)

Między blokami muzycznymi:
Konkursy,
Zabawy,
Dedykacje Tort weselny,
Atrakcje kulinarne
Blok muzyczny lub inne atrakcje dla dzieci, podziękowania dla rodziców
Oczepiny (około północy)
Każdy z punktów jest odpowiednio zapowiedziany i skomentowany przez prowadzącego.

Wszelkie dodatkowe szczegóły scenariusza weselnego omawiane są z młodą parą podczas trwania wesela.

Wszystkie zabawy i konkursy prowadzone są w sposób kulturalny

Istnieje możliwość wydłużenia czasu naszej gry – każda dodatkowa godzina to 600zł. O przedłużeniu musicie zdecydować najpóźniej 30 min przed końcem wesela, a my musimy mieć jeszcze siłę dla Was grać. Opcja przedłużenia dotyczy tylko poprawin. W innych przypadkach do ustalenia z Managerem Grzegorzem Polakiem

Jeżeli dojazd na imprezę wynosi więcej niż 40 km organizator imprezy powinien zapewnić dla nas 3 miejsca noclegowe.

W przypadku jednodniowej imprezy niekonicznie, zależy od odległości, kwestia do ustalenia.

Transport zawarty w cenie imprezy.
Cena występu uzależniona jest od wielu czynników. Niestety, nie mając podstawowych informacji na temat imprezy, nie jesteśmy w stanie podać w tym dokumencie na stronie internetowej cennika. Prosimy o kontakt.
Przewiń do góry