MOTIV VIP MUSIC

MOTIV VIP MUSIC

Profesjonalny zespół muzyczny

Orkiestra weselna Opole Katowice Wrocław Łódź Warszawa Kraków
Orkiestra na wesele Opole Katowice Wrocław Łódź Warszawa Kraków
15
Lat doświadczenia scenicznego
800 +
Niezapomnianych występów
2000 +
Utworów w repertuarze
100 %
Zadowolonych klientów

ORKIESTRA NA WESELE

Kapela na wesele Opole Katowice Wrocław Łódź Warszawa Kraków

Czym się cechujemy?

ELASTYCZNOŚĆ

Ograniczony budżet? Istnieje możliwość negocjacji ceny. Jesteśmy zawsze otwarci na sugestie, życzenia, naszych Klientów i zawsze staramy się je spełniać.

PROFESJONALIZM

Oryginalnie zaaranżowane utwory, idealnie dopasowane i harmonicznie uzupełniające się głosy oraz pełne wyposażenie sceniczne tylko od renomowanych producentów.

DOŚWIADCZENIE

Zespół mimo młodego wieku istnieje już 15 lat, a przez ten czas poziom muzyczny ciągle rośnie i niezmiennie doskonalimy jakość naszych usług.

INDYWIDUALIZM

Jako nasz klient nigdy nie zostaniesz potraktowany szablonowo. Do każdego podchodzimy w sposób indywidualny.

KREATYWNOŚĆ

Tworzymy wspaniałe imprezy oparte na naszym wyjątkowym repertuarze oraz scenografii wraz z profesjonalnie brzmiącym sprzętem nagłośnieniowym.

PASJA

Naszą pasją jest muzyka. Zespół nigdy nie składał się z przypadkowych muzyków, wokalistów czy wokalistek i zawsze dajemy z siebie 100%

Skład zespołu. 
Wyjątkowi ludzie o wyjątkowych talentach

Niezapomniane wrażenia z uroczystości dla wszystkich gości oraz bezwarunkowe zadowolenie klienta zapewni MOTIV VIP MUSIC – profesjonalny zespół weselny. Opole, Brzeg, Kluczbork, Kędzierzyn Koźle, Głubczyce oraz Namysłów to zaledwie kilka z przykładowych miejsc, w których rozkręcimy Wasze imprezy!
Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie, a także więcej niż 800 niezapomnianych występów na swoim koncie.

Jesteśmy niezwykle zgraną ekipą.
Grzegorz – manager zespołu, konferansjer, saksofonista i wokalista w jednym, Łukasz – prowadzący imprezy, grający na instrumentach klawiszowych, jak również pełniący obowiązki wokalisty, a także Magda na wokalu to pełny skład tworzący nasz zespół weselny. Opole było jednym z pierwszych miast, w których zagraliśmy – nie podejrzewając jeszcze jak ważnym elementem stanie się dla nas oprawa muzyczna imprez. Obecnie, każde nowe zlecenie daje nam niesamowitą motywację oraz pozytywną energię, którą chcemy przekazywać Wam podczas wspólnej zabawy!

Jeżeli zastanawiacie się jaki zespół na wesele wybrać – możecie skończyć poszukiwania. MOTIV VIP MUSIC spełni Wasze najśmielsze oczekiwania. Znamy sposoby na balety, które każdy będzie chciał powtórzyć, a wiek gości nie gra żadnej roli. Posiadamy także profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy oraz nowoczesne oświetlenie z reflektorami opartymi na technologii LED. Gwarantujemy, że każdy z klientów zostanie potraktowany w sposób indywidualny, jak również, że nie ma miejsca w Polsce, do którego nie dotrze nasz zespół weselny. Opole, Kluczbork, a może Brzeg? Kilometry to nie problem, zapraszamy do kontaktu!

Zespół muzyczny orkiestra weselna kapela disco polo na wesele Opole Katowice Wrocław Łódź Warszawa Kraków

GRZEGORZ

Konferansjer, Manager zespołu, Saksofonista, Wokalista
Tani dobry świetny zespół muzyczny orkiestra weselna kapela disco polo na wesele Opole Katowice Wrocław Łódź Warszawa Kraków

MAGDA

Wokalistka

ŁUKASZ

Prowadzenie imprezy, Instrumenty klawiszowe, Wokalista

NASZ REPERTUAR

Nasz repertuar na wesele to ponad 2000 utworów, najszerzej opisywanych jako muzyka weselna. Chętnie uświetnimy Wasze uroczystości grając zarówno polskie, jak i zagraniczne kawałki.

Wszystkie przeboje wykonywane są przez nas na żywo. W zespole MOTIV VIP MUSIC wyróżniamy się pełnym profesjonalizmem, oryginalnymi aranżacjami, idealnie dopasowanymi głosami oraz pełnym wyposażeniem scenicznym pochodzącym od renomowanych producentów. Posiadamy własne demo, które prezentujemy indywidualnie każdemu klientowi podczas wstępnej klasyfikacji. Decydując się na oprawę muzyczną w naszym wykonaniu możecie zaproponować z jakimi utworami mielibyśmy wystąpić i wspólnie z kapelą ustalić listę przebojów tak, aby dopasować ją do gustów muzycznych gości uczestniczących w Waszej imprezie. W repertuarze MOTIV VIP MUSIC znajdują się największe zagraniczne hity, disco polo, piosenki ludowe, a także biesiadna muzyka weselna.

Dodatkowym atutem, uświetniającym występy zespołu jest saksofon (na którym profesjonalnie gra Grzegorz ☺). Dzięki niemu aranżacje utworów stają się jeszcze bardziej atrakcyjne i porywają ludzi do zabawy (zobacz jedno z naszych dem z wesela z Opola). Jeżeli zastanawiacie się czy damy radę rozruszać najmniej imprezowe towarzystwo – zaryzykujcie lub zajrzyjcie na nasz kanał na YouTube, a także inne media społecznościowe kapeli i przekonajcie jak bawimy się na prowadzonych przez MOTIV VIP MUSIC imprezach. Udowodnimy Wam, że muzyka weselna świetnie sprawdza się nie tylko na przyjęciu ślubnym, ale na wszelkiego rodzaju uroczystościach.

ZOBACZ NAS W AKCJI

MOTIV VIP MUSIC to cieszący się autorytetem zespół muzyczny na wesele, z dużym doświadczeniem. Mimo tego – „orkiestra weselna” to nie jedyne określenie jakim można opisać zakres naszej działalności. Specjalizujemy się w oprawie muzycznej różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Gwarantujemy doskonałą zabawę na osiemnastkach, studniówkach, balach andrzejkowych czy karnawałowych oraz dancingach i festynach. Chętnie pojawimy się na imprezach oficjalnych, takich jak bankiety firmowe, bale związkowe lub spotkania integracyjne. Jesteśmy też bardzo dobrymi konferansjerami. Podczas Sylwestra z MOTIV VIP MUSIC zapomnicie który rok się kończy, a w nowy, nadchodzący – wkroczycie ze stuprocentowym optymizmem.

Czy jako uczniowie uczestniczyliście kiedyś w dyskotece szkolnej, na której grała orkiestra weselna? Z nami istnieje taka szansa! Ekipa, która najczęściej współtworzy zespół na wesele może także zamienić się w profesjonalnych DJ-ów i uświetnić niejeden uczniowski wieczór.

 

Na życzenie klienta, na przyjęcia zapraszamy… Elvisa Presleya! Dzięki umiejętnościom jednego z naszych utalentowanych kolegów Wasza impreza udoskonalona zostanie przez niezwykłe, jedyne w swoim rodzaju Elvis Show. Około 30-40 minut to czas, w którym wyspecjalizowany sobowtór „króla rock and rolla” zaśpiewa na żywo jego największe przeboje, jeszcze intensywniej rozkręcając i napędzając trwające wydarzenie. Ten dodatkowy element wprowadzany podczas występów zdecydowanie wyróżnia nasz zespół muzyczny. Na wesele, czy innego rodzaju uroczystości nieczęsto zaprasza się bowiem legendy popkultury…

Gwarantujemy doskonałą zabawę na osiemnastkach, studniówkach, balach andrzejkowych czy karnawałowych oraz dancingach i festynach. Chętnie pojawimy się na imprezach oficjalnych, takich jak bankiety firmowe, bale związkowe lub spotkania integracyjne. Jesteśmy też bardzo dobrymi konferansjerami. Podczas Sylwestra z MOTIV VIP MUSIC zapomnicie który rok się kończy, a w nowy, nadchodzący – wkroczycie ze stuprocentowym optymizmem.

Orkiestra weselna MOTIV VIP MUSIC zapewnia także wynajem sprzętu nagłaśniającego wraz z dojazdem i osobą obsługującą (Opole i okolice są na liście miast do których dojeżdżamy). W wyznaczone przez Was miejsca na terenie kraju dojeżdżamy zawsze na czas.

Jesteśmy elastyczni oraz otwarci na wszelkie sugestie i życzenia naszych klientów, starając się je spełniać w każdym przypadku. Oferujemy niewygórowane ceny, które podlegają rozsądnej negocjacji. Z przyjemnością przedyskutujemy z Wami wszelkie szczegóły. Czekamy na telefon!

FORMULARZ ZAPYTANIA

Zapraszamy do współpracy!

Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania. Napisz do nas wiadomość. Podaj termin imprezy i jej lokalizację. Określ nam charakter oraz podaj przewidywaną ilość uczestników imprezy.

​+48 730 000 071

biuro@zespol-motiv.com

www.facebook.com/motiv.vip.music

Napisz do nas!

MOTIV VIP MUSIC

NIP: 5732535683
Nr konta: 83 1140 2004 0000 3202 7706 1035

Zespół muzyczny na wesele cennik

⭐️⭐️ MOTIV VIP MUSIC ⭐️⭐️ Profesjonalny Zespół na Twoją Imprezę ⭐️⭐️
Przewiń na górę